OGRÓD PLENERÓW CERAMICZNYCH ZAPRASZA

OGRÓD PLENERÓW CERAMICZNYCH ZAPRASZA NA WARSZTATY TWÓRCZE


                       Warsztaty twórcze, które proponujemy przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przeprowadzone w formie jednodniowego spotkania. Zajęcia poprowadzi artysta ceramik. Zajęcia mają charakter edukacyjny i rekreacyjny.

Celem warsztatów jest przede wszystkim rozwój wyobraźni i kształcenie umiejętności manualnych. Radość tworzenia, terapia, relaks. Ceramika pozwala na elastyczne i łatwe wyrażanie własnych pomysłów, pozwala zmaterializować i zobrazować marzenia, wyrazić emocje, podnosi poczucie własnej wartości. Tworzenie i wyrażanie samego siebie w dziele, które pozostanie na dłużej. Ceramika pozwala na kontakt z naturalnym i obecnym od wieków tworzywem, jakim jest glina.

Podczas warsztatów poznajemy tajniki pracy z gliną, jej możliwości oraz techniki formowania i dekorowania. Uczestnik ma możliwość wykonania prac własnego pomysłu. Warsztaty zakończą się uroczystą wystawą, rodzajem wernisażu. Każdy uczestnik może zabrać ze sobą wykonaną przez siebie pracę. Zajęcia dostosowane będą do wieku i umiejętności.

Dla gości do dyspozycji jest ogród, w którym można w każdej chwili odpocząć. Bardzo chętnie zorganizujemy Państwu ognisko lub grilla nad wodą na terenie naszego Agrogospodarstwa.

 

Zapraszamy do współpracy przedszkola, szkoły, Domy Kultury i inne Placówki Oświatowe. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie terminu tel. kontaktowy: 608 191 645. Zambrzyniec 26, gm. Łochów, Powiat Węgrowski.
       


       
 
 
powered by inmidia