Hotel Kamienica

Gastronomia, hotel, Noclegi, restauracja

fot. Hotel Kamienica ul. Wojska Polskiego 60
tel.: 25 794 84 44, 666 455 688
email: recepcja@hotel-kamienica.pl
www: hotel-kamienica.pl
Hotel Kamienica to oddany do użytku w 2015 roku obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-konferencyjnym. Dopełnieniem 16 pokoi o wysokim standardzie jest kompleksowo wyposażona i wielofunkcyjna sala konferencyjno-bankietowa oraz stylowa restauracja a la carte dostępna również dla gości z zewnątrz. Wszystko to w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku.

Hotel mieści się w centrum Siedlec przy ul. Wojska Polskiego 60, w odległości zaledwie 100 metrów od dworca autobusowego i Miejskiego Ośrodka Kultury oraz 400 metrów od dworca kolejowego i Galerii Siedlce. Obiekt utrzymany jest w wysokim, trzygwiazdkowym standardzie, zapewnia 33 miejsca noclegowe w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz dwóch apartamentach z aneksem kuchennym i salonem.

Klimatycznie i oryginalnie wykończony budynek posiada w każdym pokoju szereg udogodnień takich jak szybki, szerokopasmowy Internet Wi-Fi, klimatyzacja, telewizja satelitarna, telefon czy system zamków elektronicznych otwieranych za pomocą karty magnetycznej. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, suszarką oraz zestawem kosmetyków. Do dyspozycji gości dostępny jest również darmowy, monitorowany i oświetlony parking wyłożony kostką brukową. Recepcja obsługuje gości całodobowo a sprzątanie odbywa się codziennie. Zarówno w restauracji, jak i hotelu akceptowane są płatności kartami płatniczymi.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartej Restauracji w hotelu Kamienica przy u. Wojska Polskiego 60 w Siedlcach.

Restauracja otwarta od niedzieli do czwartku: 12:00 - 22:00, w piątek i sobotę 12:00-23:00.

Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej, a także owoce morza i wyśmienite alkohole.
W tygodniu poleca pyszne dania dnia w zestawie za 15zł.
 
Hotel Kamienica / fot. HK
Hotel Kamienica
Hotel Kamienica / fot. HK
Hotel Kamienica
Hotel Kamienica / fot. HK
Hotel Kamienica
 
 
 
powered by inmidia