U Waldka - gospodarstwo agroturystyczne

agroturystyka, Noclegi

Ostromęczyn Kolonia 39
tel.: 83 357 96 72, 505 104 786
email: ostromeczyn@o2.pl
www: www.uwaldka.pl
Ekologiczne gospodarstwo położone na wschodnim Mazowszu i Podlasiu, w otulinie Parku Krajobrazowego,,Podlaski Przełom Bugu' na terenie gminy Platerów w połowie drogi między Łosicami a Sarnakami, kilka kilometrów od rzeki Bug.

W gospodarstwie jest staw rybny z wyspą i możliwością wędkowania oraz wspaniały teren rekreacyjny z własną górą widokową, altany oraz miejscem na ognisko i grill. Do dyspozycji gości są 3 trzyosobowe pokoje z łazienką, aneksem kuchennym oraz pomieszczeniem wypoczynkowym, z osobnym niekrępującym wejściem i duży taras.Latem dodatkowo dwa domki holenderskie . Jest duży ogród kwiatowy, warzywny i owocowy. Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów na wycieczki do pobliskich godnych odwiedzenia miejsc.

W gospodarstwie można zaprzyjaźnić się z kucami, kozami, królikami i innym inwentarzem. Chętne dzieci mogą pojeździć na kucykach proponujemy przejażdżki bryczką lub saniami w zależności od pory roku. Jest też wiele sprzętów sportowych; można pograć siatkówkę, kosza, itp. Milusińscy znajdą dla siebie piaskownicę, huśtawkę i wiele innych atrakcji. Znawcom sztuki ( i nie tylko) proponujemy obejrzenie galerii obrazów z możliwością zakupu. Posiadamy wystawę sprzętów używanych przez naszych przodków.
 
 
 
powered by inmidia